Brezilya Yaz Olimpiyat Oyunlarına Melikgazi damgasını vurdu

semaver

New member
Genç atletleri başarılarından dolayı tebrik eden Melikgazi Belediye Lideri Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Yasin Çimen ve Türkan Teke kızımız büyük bir muvaffakiyete imza attı. Azmettiler, çabaladılar, uğraş ettiler. beraberinde da bundan daha sonraki süreç için yeni atletlere örnek oluyorlar. Bizleri her vakit olduğu üzere artık de gururlandırdılar. Memnun ve gururluyuz. Bu muvaffakiyetleri daima hale getirmek ve en üstte tutabilmek ismine çalışmalarımızı var gücümle sürdürmeliyiz. Kendilerini bir defa daha tebrik ediyorum. Muvaffakiyetlerin devamını diliyorum. Bir sefer daha sporun ve atletin yanında olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Başarılı bir maç sergilediklerini söyleyen Türkan Teke de, “Ülkeme, Kayserimize, aileme ve hocalarıma bu gururu yaşattığım için epey memnunum. Daha hoş başarılarla ülkemize döneceğim. Bizlere her vakit dayanak veren Mustafa Palancıoğlu Liderimize epeyce teşekkür ederim” diye konuştu.

Olimpiyat üçüncüsü Yasin Çimen ise, “Olimpiyatlara birinci sefer katıldım. Çok gayret ettim ve sonunda başardım. Olimpiyatlarda üçüncü oldum. Melikgazi Belediye Liderimiz Mustafa Palancıoğlu’na, Kulüp Liderimiz Yakup Bey’e, Gençlik ve Spor Vilayet Müdürümüze bizlere dayanak oldukları ve inandıkları için epey teşekkür ederim” diye konuştu.

İHA

Okumaya devam et...