“Big Brother Vip”, Oriana Marzoli ilk finalist

celikci

New member
Alfonso Signorini, “Big Brother Vip” bölümünü, televizyonda oylamanın bu sayının ilk finalistini onaylayacağını hemen ilan ederek açar.

VIP’lerin davranışları için kınama

Ev sahibi Casa’daki vipponi’ye, “Son bölüm, bazı açılardan belirli bir sınırın aşıldığı, aşılmaması iyi olan bir sınırın aşıldığı özel bir bölümdü” diye açıklıyor: “Bu akşamdan itibaren herhangi bir ihlal artık olmayacak. müsamaha edilir, orada hemen sınır dışı edilir. Çok katı olacağız, sizi uyardım, uzun sürmez, çaba gösterin”. Önce Daniele herkes adına özür diler, ardından Sonia Bruganelli: “Geçen sefer özellikle kızları çok abarttım, kan pıhtılaşmasına başladım ve kendimi şartlandırdım ve oynadığım rol nedeniyle buna gerek kalmamalıydım. Nicole ve Jael’den özür dile”

Donnalislerin yakınlaşması

Edoardo ve Antonella hakkında tekrar konuşmak için geri dönüyoruz: İkisi arasında son birkaç gün içinde, tam da ilişkileri sona ermiş gibi göründüğünde, başka bir yakınlaşma oldu. “En büyük sorunumuz iletişim” diye açıklıyor, tartışmalarının çoğunun neden kaynaklandığını açıklıyor. Donnamaria kararlılıkla, “Gerçek olması için imkansıza kesinlikle bir şans vereceğiz” diyor.

Daniel’e sürpriz

Daniele bir sürpriz için avluya çağrılır: annesinden gelen mektup. Oğlan, ebeveynin konuşmasını duyar duymaz eriyor. Annesi, “Daniele, sen ne görüyorsan osun” diye yazar ve onu diğerlerinden ayıran güçle devam etmesi için teşvik eder. “Annemi Seviyorum. Kendim için yaptığım çoğu şeyi aslında annemi mutlu görmek için yaptım” diyor Daniele gözyaşları içinde. Ardından ikinci sürpriz gelir, onu özlediğini itiraf eden Wilma Goich’in gelişi. Şarkıcı, son dönemde belli bir öfkenin farkına vardığını söylüyor: “Ancak son zamanlarda yumuşadın. Seni her zaman destekleyeceğim”.

Televoting sonucu

Yedi aday, bu geceki televizyon oylamasının elenmeye yol açacağını düşünüyor. Nikita, ardından Tavassi, Micol ve Andrea kendini kurtardı veya daha doğrusu doğrudan finale gitmedi. Davide, Oriana ve Antonella daha sonra kimin eleneceğini (finalist) öğrenmek için stüdyoya davet edilir. David, Meclis’e dönen ilk kişidir. Signorini, kalan iki kıza bunun finalist için değil, eleme için bir adaylık olduğunu açıklar. Ardından karar gelir: Oriana ilk finalisttir. Signorini, vipponilere bir şaka yapar: Oriana’dan evine girmesini ve çifte eleme olduğunu söylemesini ister.

Televizyonda VIP

Tüm vippos’lar süper led’de gönderilir: bir kurtarma zinciri, kimin nakavt için gönderileceğine karar verecektir. Oriana masadan rastgele bir kart çeker ve Tavassi’nin fotoğrafını bulur. Zincir onunla başlar. Nicole’u kim kurtarır, Giaele’yi kim kurtarır, Onestini’yi kim kurtarır, Alverto’yu kim kurtarır, Donnamaria’yı kim kurtarır, Antonella’yı kim kurtarır, Nikita’yı kim kurtarır, Davide’i kim kurtarır, Andrea’yı kim kurtarır, Milena’yı televizyona gönderen.

Antonino ve Ginevra, yeni çift mi?

Antonino ve Ginevra, kendileri ve ilişkileri hakkında o kadar çok konuşulmaya devam ediyor ki Alfonso, tanıdıklarını tartışmak için yer bırakıyor. Stüdyonun ortasında oturan ikili duyguları hakkında konuşuyor. Bir röportajda Antonino aşık olmak istediğini söyledi. “Cenevre’de kendimle ilgili birçok şey gördüm” diye itiraf ediyor. Antonino, kıza çok değer verdiğini yineliyor: “Bir kadında her zaman aradığım şeye sahip,” diye kararlı bir şekilde açıklıyor.

Adaylıklar

Piramit adaylıklarının zamanı geldi. Oriana, Nikita’yı seçerek adaylığı netleştirir. Sonra günah çıkarma sırasında Alberto’nun adından bahseden Antonella’nın sırası gelir. Daniele, Antonella’yı gösterir, Nikita, Giaele’den bahseder. Tavassi, Giaele, Davide, Onestini, Edoardo Nikita’yı seçer. Alberto, David’i işaret ediyor. Sonunda Milena, Onestini’yi seçer. Adaylarda Milena, Nikita, Giaele, Alberto, Antonella, Davide ve Onestini.