“Big Brother Vip”, Micol Incorvaia ikinci finalist

celikci

New member
Alfonso Signorini, evinde 179 gün geçirdiğini ve finale iki buçuk hafta kaldığını açıkladı. Yedi adaydan biri, zaten seçilmiş olan Oriana ile birlikte ikinci finalist olacak ve ardından televizyonu kapatıyor: “Bu gece böyle gidiyor, gevezelik olmadan doğrudan konuya geçelim”.

Halkın kararı

Önce Daniele ve Onestini kurtulur. Beş kadını bekliyorum. Signorini, aralarındaki güçlü rekabetin altını çizmek için onları bir araya toplar ve günah çıkarma sırasında her birinin diğerleri hakkında ortaya koyduklarını gösterir.

Kadınlar arasında küçük şakalar

Antonella Micol için Tavassi olmadan hiçbir şeyin değeri yok. Ama aynı zamanda Micol için Antonella, Edoardo olmadan olmazdı “Aslında, ayrıldığında bir daha hiç görülmedi”. Fiordelisi “şok olduğunu” söylüyor: “Bir ilişki kurmaya çalışıyorduk” ve öğleden sonra Micol’un Tavassi’ye kendisi ve Edoardo hakkında “çarptılar” diye şikayet ettiğini ortaya koyuyor. Incorvaia, bir süredir sürpriz almadığı için GF tarafından terk edilmiş hissettiğini belirterek onu kısmen onaylıyor ve ardından ekliyor: “Ama sonra Antonella neye üzüldü, senin hakkında ne düşündüğümü sıfırdan beri biliyorum”. Giaele, Nikita’nın mağduriyet dalgasına kapıldığını ve Oriana ile Micol’un da aynı fikirde olduğunu doğruluyor, kendisi de Milena için biraz var: “O bir rakip, bizim bakıcımız değil”. Pelizon, Oriana konusunda net: Başkalarının stratejiler oluşturduğunu düşünüyorsa, kesinlikle bunu yapan ilk kişidir. Milena, Micol’un eleştirilerini alıyor: “Sadece bebek bakıcısı değildim, aşçıydım, makyözdüm”. Miconi’ye göre Edoardo’dan sonra en küçüğü Giaele. Nikita, kuklasıyla evin içinde dolaştığı için eleştirilir. Jael için karakterini gereğinden fazla vurguluyor. Stüdyodan Wilma, Nikita’ya güvenmezken Patrizia, Antonella ile birlikte onu savunur ve Giaele’yi eleştirir. Sonia tarafından da eleştirildi, finale kalacak kadar kendini ifşa etmediğinden emin. Orietta “eğitimli” Milena, Micol, Giaele ve Oriana’yı kurtarır.

ikinci karar

Signorini VIP’lere, gerçekte halk oylamasının bir elemeyi değil, ikinci finalisti belirlediğini ve bu nedenle “halk tarafından şimdilik kurtarılan iki adamın finale gitmeyeceğini” açıklar. Üçüncü seçenek olan Milena bile değil. halktan ve Giale’den değil. Bu Big Brother’ın bir kadın olduğuna giderek daha fazla ikna olan Alfonso tarafından stüdyoya davet edilen Antonella, Nikita ve Micol kalır.
Stüdyoda üç yarışmacı, yorumcularla karşı karşıya gelir. Orietta Berti, Antonella’yı eleştiriyor: “Edoardo’ya davranış şeklini hiç beğenmedim, sadece eğitimi takdir ediyorum, kimseyi sözlerle veya kibirle taciz etmedim, 80 yaşındayım ve kariyerimin ortasındayım. . Ekmeğinizi kazanmak zorundasınız, bir milyon takipçiniz olması yetmez.
Bruganelli, Micol’e şunları söylüyor: “Bir yandan, son zamanlarda Edoardo ile olan ilişkinize öncelik verdiyseniz, söylemeliyim ki, ilk haftalarda kendinize yaklaşım şeklinizi, hatta Antonella ile baş etme şeklinizi de takdir ettim. Bence bu grup sonunda sana değer vermedi”.
Signorini karar için zarfı alır: Meclis’e dönen Antonella finale gitmez. Micol ve Nikita kalır ve ikisi arasında halk Micol’ün finale kalacağına karar verir.