Big Brother Vip, bir Roma kulübünde özel parti,

celikci

New member
En çılgınları, her birinin Instagram hikayelerinde yayınlanan birçok fotoğrafın ortaya koyduğu gibi, 4 Vippone “arkadaşları” veya “minibüsün kızları” idi. Seksi ve çok zarif Giaele De Donà, Milena Miconi, Micol Incorvaia ve Nicole Murgia bütün gece dans ettiler ve şakalaştılar. Micol ve Giaele daha sonra birbirlerini öperek “sonsuza kadar arkadaşlık” yemini ettiler. Bunun yerine görünüyor Donnamaria ve Tavassi parti sırasında bile tartışmayı başardılar, oysa Antonella ve Nikita realite şovu sırasında doğan güçlü bağlarını doğrulamaktan mutlu olarak birbirlerini buldular.
Cenevre Lamborghini gece yarısı çıkan Dj Matrix “Equatore” ile yeni single’ını piyasaya sürmek için partinin fırsatını yakaladı.

Kısacası, onun tanımladığı şekliyle harika bir “buluşma” Nikita, Big Brother Vip’in şimdiye kadarki en uzun sürümünün bitişini kutlamak için eğlence dolu, yaklaşık 200 günlük süre ve 45 prime time bölümü için mükemmel reytingler.

Big Brother Vip’in son bölümü

“Big Brother Vip”in kazananı Nikita Pelizon. Influencer, Alfonso Signorini’nin ev sahipliği yaptığı Canale 5 realite şovunun yedinci edisyonunda, son ikinci turda Oriana Marzoli’yi yenerek zafer kazandı. Alberto De Pisis için üçüncülük.

Nikita’nın ilk sözleri

“Big Brother Vip” zaferinden sonra Nikita Pelizon hayranlara teşekkür ediyor ve mutluluğunu zapt edemiyor. Model ve etkileyici, gece boyunca Instagram Stories’de bir video yayınladı: “Sadece çok heyecanlı olduğumu söylüyorum, bana verdiğiniz tüm destek için çok teşekkür ederim, artık televizyonda oylama sabit bir randevu haline geldi. beni anladığınız için teşekkürler, büyük bir sevinç duyuyorum, birlikte kazandık… sen olmasaydın kahretsin!”.

Nikita Pelizon ve Antonella Fiordelisi’nin dostluğu

Antonella ve Nikita sadık ve samimi bir bağ kurmuşlardır. Ama bu her zaman böyle değildi. İlk bölümden itibaren birlikte yolculuklarına başlayan iki Vippone, zamanla birbirlerini yeniden keşfettiler ve pek çok ortak noktaları olduğunu keşfettiler. Modelle arkadaşlık kurduğu için çok mutlu olan Antonella, “Geç olması hiç olmamasından iyidir. İşlerin bu kadar değişmesi tuhaf,” dedi. Nikita bile bilgisini derinleştirdiği ve onları birleştiren bu özel bağda kendilerini keşfettiği için mutlu olduğunu gösterdi. Pelizon’un galibiyetinin ardından Fiordelisi sosyal medyadan “Kazandık” dedi.

Nikita ve Luke

29 yaşına giren Nikita Pelizon’un doğum gününde Luca Onestini ile yakınlaşma yaşandı. Eski tronista 4 ay sonra onu kucakladı ve heyecanlandı. 43. bölümde stüdyoda bunun “Big Brother Vip’in yedinci baskısının en güzel sahnelerinden” biri olduğuna dikkat çektiler. Nikita, ona olan ilgisini hiçbir zaman gizlemedi ve Luca, bu sefer kendini bıraksa bile, ateşe su atmaktan başka bir şey yapmadı. Köşe yazarı Sonia Bruganelli, Onestini’nin bu şekilde Nikita’nın umutlarını beslediğine dikkat çekti, ancak Luca açıktı, “geçmişin kötü şeylerini” unutmasa bile “yeniden keşfedilen” bir dostluktan bahsetti.