Balkan Open Golf Turnuvası başladı

semaver

New member
Belek Turizm Merkezi’ndeki bir tesiste gerçekleştirilen turnuva 3 gün sürecek. Kategorilerinde dereceye girenlere, merasimle mükafatları verilecek. 12 ülkeden 87 golfçünün yer aldığı turnuvada Türkiye Golf Federasyonu İdare Konseyi Üyesi Yasin Akkanat da yer aldı. Turnuva yöneticisi Bekir Kara, “Bu yıl 5’incisi yapılan Balkan Open Golf Turnuvası 3 gün sürecek. 12 ülkeden toplam 87 golfçü katılıyor” dedi.

“BELEK’TEKİ GOLF ALANLARI AVRUPA’DA BİLE YOK”

Turnuvada gayret eden eski futbolcu Zlatan Muslimovic, futbolu 2017’de bıraktıktan daha sonra golf oynamaya başladığını belirterek, “Türkiye’ye vakit zaman golf oynamaya geliyorum. Turnuvalara katılıyorum. Vakit zaman Belek’te golf oynuyoruz. Belek’teki golf alanları Avrupa’da bile yok” diye konuştu.

“TÜRK FUTBOLU 15 YIL İÇERİSİNDE BÜYÜK BİR ADIM ATTI”

Futbol oynadığı devirde ekibiyle Fenerbahçe’ye karşı uğraş ettiklerini anlatan Muslimovic, “Muhteşem bir his, fazlaca kıymetli oyundu. Türk futbolu 15 yıl içerisinde büyük bir adım attı. Gelişme içerisinde. Bu Avrupa ve Türkiye için düzgün bir şey. Avrupa kupalarında ve Şampiyonlar Ligi’nde büyük adımlar görüyoruz. Çok uygun ve üst seviye oyuncularınız var” dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ BİRKAÇ YIL FUTBOL İLE İLGİLİ BİR ŞEY YAPMAYI PLANLAMIYORUM”

Muslimovic, ‘Türkiye’de teknik yönetici olmak ister misin?’ sorusuna ise şu karşılığı verdi:
“20 yıllık futbol ömrümün akabinde vaktimi daha epey aileme, çocuklarıma ayırmak istiyorum. Önümüzdeki birkaç yıl futbol ile ilgili bir şey yapmayı planlamıyorum. ömrümü futbolsuz yaşamak istiyorum. Herkes futbolu seviyor, futbol oynamak kolay değil.” (DHA)

Okumaya devam et...