"Ayartma Adası": gözyaşları, kıvrımlar ve… bekar Maika'nın isyanı

celikci

New member
Temptation Island için rekor reytingler “Temptation Island” için tarihi rekor: Üçüncü bölüm, %31'lik bir pay (ticari hedefte %38,38) ve 3.629.000 izleyiciyle programın tarihindeki en çok izlenen bölüm oldu. Filippo Bisciglia'nın sunduğu belgesel-gerçeklik, 4.200.000 izleyici ve %46,44'lük zirvelere ulaştı ve çok gençler arasında bir patlama yaşandı: 15-34 yaş arası ortalama %53,5. Sosyal medyada da büyük başarı: Temptation Island, akşamın en çok konuşulan konusu oldu. Canale 5 yönetmeni Giancarlo Scheri: “Maria De Filippi ve Fascino PGT'nin imzasını taşıyan, olağanüstü izleyici kitlesine sahip bir sezonu mühürleyen sansasyonel sayılar. Temptation Island, Canale 5'in yaz sezonunu ikna ediyor, memnun ediyor ve aydınlatıyor”.

Jenny, Tony'yi bekarlara “veriyor”: “Onu hatıra olarak sakla” Jenny ve Tony'nin hikayesi kritik bir noktaya ulaşmıştır. Kız, erkek arkadaşının kadınlardan ve partilerden oluşan bir çift hayatı olduğunu keşfettikten sonra gözyaşlarını tutmuştur. Ancak şimdi yeniden doğuş zamanı gelmiştir. Esmer kız gevşemeye başlamıştır, frenler çekilmeden “Temptation Island”daki deneyiminin tadını çıkarmakta ve tüm şehvetini sergilemektedir. Diğer köyde Tony, çift olarak dengelerinin artık bozulduğunu (geç de olsa) fark ederek çaresizce değişime tanıklık eder. Onun için ideal çözüm, eski playboy hayatına geri dönmek ve ilişkilerinin tadını çıkarmaktır, ancak Jenny artık bunu kabul etmeye istekli değildir.

Bekar Maika'nın Lino'ya isyanı Nişanlı çiftlerin köyünde, Lino, onu uzaktan izleyen kız arkadaşı Alessia'ya aldırmadan, Maika ile flörtünü barışçıl bir şekilde yaşamaktadır. Çocuk, bekar kıza karşı bir kıskançlık sahnesi yaratacak kadar ileri gider, ancak kız onu hemen yerine koyar. “Ben bekarım, sen değilsin. Beni güldürüyorsun… Yargılayan bir erkek arkadaşım var, kız arkadaşım da orada. Bu çılgınlık.” Pinnettu'da Alessia (onu iki kez şenlik ateşine sürüklemeye çalışmıştır) ve diğer kız arkadaşları, sadece bekar kıza destek olabilir, sözlerini alkışlayabilirler.

Siria'nın şüpheleri: “Matteo'yu sevip sevmediğimi bilmiyorum” Matteo, Siria ile ilgili birçok yanlış yaptığını anlamıştı, ancak artık düzeltmek için çok geç olabilir. Bekar Simone'a olan yakınlığı kızı paniğe sürükledi ve artık erkek arkadaşına karşı ne hissettiğinden emin değil. “Artık onu sevip sevmediğimi ve onunla dışarı çıkmak isteyip istemediğimi bilmiyorum,” diye itiraf ediyor gözyaşlarıyla. Matteo ondan hayal kırıklığına uğramıştı, özellikle de Siria kilo verdikten sonra onu hala isteyip istemediğini anlamak için programa katılmak istediğini söylediği için. Aslında sebep başkaydı: artık hislerinden emin değildi.

Martina ve Gaia erkek arkadaşlarını özlemiyor Martina, Raul'u çok kıskandığı için “Temptation Island”a götürdü. Kız Carlo'ya çok yakınlaştı, bunun bir strateji mi yoksa gerçek bir ilgi mi olduğu bilinmiyor. Martina macerasına erkek arkadaşına olan aşkına inanarak başladı, ancak bekar olarak beklemediği ve ilişkisini riske atabilecek başka duygular keşfediyor. Gaia ve Jakub arasında da özel bir anlayış gelişiyor ve bu da erkek arkadaşı Luca'yı oldukça endişelendiriyor. Aslında, kız arkadaşı günlerinin tadını tam bir rahatlama içinde çıkarıyor ve Luca'yı hiç özlemiyor gibi görünüyor. Erkek ise nişanlı olmasına rağmen diğer kızlarla flört etmekten kendini alamadığını itiraf ediyor. Gaia'nın hiç hoşlanmadığı bir açıklama, şimdiye kadar onun bu daha sefih tarafının farkında değildi.

Alex artık Vittoria'ya razı olmak istemiyor Alex, bekar Nicole'de eğitim, şakalar ve daha fazlası için bir partner buldu. İkisi, ellerinde bir kadeh şarapla, samimi sırlarını paylaşmak için gece deniz kenarına giderler. Çocuk, Vittoria ile ilişkisine razı olduğunu ve artık belki de durumu kabul etmeye istekli olmadığını itiraf eder. Alex'in tam teşekküllü bir kur yapması, Vittoria'nın köyün diğer tarafından şaşkınlıkla izlediği. Yatak odasında, erkek arkadaş tüm şüpheleri dağıtır ve Luca'ya Nicole'e çok ilgi duyduğunu itiraf eder: “Kız arkadaşım dışında birinden hoşlanıyorum. Zor.”