Aşkı prensesliğe yeğleyen Mako’nun ABD’deki ‘bayağı yaşamından’ birinci kareler

bencede

New member
Üniversiteden arkadaşı Kei Komuro ile evlenmek için unvanından feragat eden, karşılığında ödenen 1.35 milyon dolarlık ödeneği de reddeden eski Japonya Prensesi Mako’nun ‘basit insanların’ hayatına ne kadar ahenk sağlayabildiği de mercek altında.


Avukat eşiyle bir arada yaşamak için geçen ay ülkesinden ayrılıp ABD’ye giden ve sarayın akabinde nasıl bir ömür sürdüreceği merak konusu olan Mako yatak odası, mutfak ve banyo eşyaları satan dükkanlar zinciri Bed, Bath & Beyond’da görüntülendi.


İmparator Naruhito’nun yeğeni, Veliaht Prens Fumihito’nun da en büyük kızı olan 30 yaşındaki Mako, New York’ta kirada oturdukları tek yatak odalı daireleri için yaklaşık 1.5 saat boyunca alışveriş yaptı; havlu, kağıt havlu, askı ve düzenleyici sepet üzere eşyalar aldı.


Daily Mail sitesinin paylaştığı fotoğraflarda uzun yeşil bir mont ve kot pantolon giyen Mako’nun etrafında rastgele bir güvenlik bakılırsavlisi de yok.

EXCLUSIVE: Japan's Princess Mako is seen shopping for towels at Bed, Bath & Beyond for first time since arriving in NYC https://t.co/14N787Mrux

— Daily Mail Online (@MailOnline) November 22, 2021
 
Üst