"arkadaşlar 22"İşte akşama kabul edilen tüm öğrenciler

celikci

New member
Celentano tartışması: “Meslektaşlarıma güvenmiyorum” Akşamdan önceki son bölüm ve şimdiye kadar gömlekler azaldı. Öğretmenler on yedi öğrencinin tamamını akşama getirmelerini istedi, ancak yapım on beş kişilik bir koltuk sınırı koydu. Bu nedenle, altın mayoyu kazanmış olan öğrencilerin geri vermeleri gerekmektedir: tüm öğretmenlerin önünde performans sergileyecekler ve sadece ortalama sekiz olanlar geceye erişebilecektir. Alessandra Celentano’nun meslektaşları tarafından çelme takmaktan korktuğu için hoşlanmadığı bir karar: “Öğrencilerimden eminim ama nasıl oy verdiğinizden değil”. Cuccarini, “Başkalarına güvenmiyorsan, bu senin sorunun. Kararına güveniyorum”, diye yanıtlıyor.

Performanslar İlk performans sergileyen dansçı Gianmarco, ardından “Teşekkürler” adlı parçasıyla Wax ve dansçı Isobel’e kalıyor. Federica, “Scivola” adlı şarkısını sunar ve ardından prodüksiyon tarafından verilen kararın doğru olduğunu düşünen Mattia gelir. Ndg, yapımcılığını Dardust’un yaptığı “Voglio di più” şarkısını söylüyor ve sahneyi dansçı Maddalena’ya bırakıyor. Angelina, yapımcılığını Canova’nın üstlendiği “Boş eller” şarkısını söylüyor, Samu gömleğini doğrulamak için dans ediyor ve Piccolo G., “E ‘normale” adlı parçasını sunuyor. Forması olmayan Megan finaldeki yerini ayırtmak için piste çıkar ve Cricca yeni parçası “Maledetta mutluluğu”nu sunar ve duygulanır. Dansçı Alessio, gömleği onaylamak için elinden gelenin en iyisini yapıyor ve Aaron, Benedetta’nın koreografisine ve Niveo’nun “Adım adım” parçasına yer açmadan önce “Seninle ilgileneceğim” şarkısını söylemek için aşağı iniyor.

Akşam onaylanan ilk yedi kişi Atanan ilk dört gömlek dansçılar içindir. Isobel, Madeleine ve şarkıcılar içinFederica ve Angelina. Koltuklar 11’e düşürüldü ve Mattia, Cricca, Gianmarco ve Wax ile yeni bir sergi turu başlıyor. Megan, Piccolo G., Ramon, AAron ve Samu performans sergilemek için geri dönüyor. Niveo, Benedetta, Ndg ve Alessio’ya kalmış. İkinci turda sadece üç öğrenci geçer: Matthias, Balmumu ve Aaron.

Üç altın forma daha Samu, Piccolo G., Alessio, Ndg, Gianmarco ile yeniden başlıyor. Profesörler arasında tartışma yeniden alevlenir ve Rudy Zerbi, mevcut on beş kontenjanın hepsini doldurmak isteyen Cuccarini ve Emanuel Lo’nun aksine herkesin bu akşamı hak etmediğine ikna olur. Niveo, Benedetta, Cricca, Ramon ve Megan’a kalmış. Üçüncü turda geçerler Alessio, Ramon Ve küçük g.

Benedetta akşama gitmiyor ama okulda kalıyor Şimdi beş gömlek için yedi tane kaldı: Samu, Cricca, Gianmarco, Ndg, Benedetta, Niveo ve Megan. Girmek Francesca Michelin “Cani sciolti” albümünü sunmak ve “Quello che ancora non c’è” şarkısını söylemek. Akşama en son ulaşanlar Samu, Cricca, Megan, Gianmarco ve Ndg. Şarkıcı Niveo ve dansçı Benedetta dışarıda kalıyor. İkincisine Maria De Filippi, Mattia’nın ortağı olarak okulda dansçı olarak bir pozisyon teklif ediyor.