“Annem ve ben kansere karşı savaştık”

celikci

New member
“Verissimo”nun konukları Carolina Marconi, annesi Soraya ile birlikte kansere karşı mücadelelerini anlattılar. “Ameliyat olalı neredeyse üç yıl oldu, 6 Nisan'dı, yani annemin doğum günüydü. Meme kanseri teşhisi konulduğunda yanımdaydı, elimden tuttu ve bir daha beni bırakmadı” dedi oyuncu. Silvia Toffanin'e – kız kardeşimin bana annemizin de hasta olduğunu itiraf etmesinden iki gün önce, tiroid kanseri 27 Nisan'da ameliyat edilmesi gerekiyordu. Bugün çok şükür durumu iyi.”

“Kansere karşı mücadeleyi birlikte verdik. Ameliyat olduğumda herkese şöyle bir mesaj gönderdim: Seni seviyorum. Bunu anneme, Alessandro'ya ve sevdiğim insanlara gönderdim. Bir daha uyanmamaktan korktum. Dokuz saatlik ameliyattan sonra gözlerimi açtığımda oradalardı; diye devam etti Carolina Marconi gözyaşları içinde. “Meme kanseri olduğumu öğrendiğimde Dibe vurdum. Bugün Kendimi mucize yaratan biri gibi hissediyorum, Buradayım, hayattayım ve bunu söyleyebilirim. Hayat bana eskisinden daha güzel geliyor, artık mutlu olmayı öğrendim, her şeyden keyif alıyorum.”