“Amici 22”, Wax bir gazetecinin eleştirilerine sert tepki gösterdi

celikci

New member
İle “Arkadaşlar 22“Okul şarkıcıları için karne zamanı geldi. Ortak salonda toplanan yarışmada kalan sanatçılar, gazetecilerin eleştirilerini hep birlikte okur ama herkes tatmin olmuşa benzemez. balmumu Eleştiriye sıcak bakmayan Hristiyan Marianigazetecisi ulusal gazete. “Bunları yazmak için beşinci sınıfta gazeteci de olabilirim.“, kendi hesabına olumsuz yargıyı pek iyi karşılamayan Wax’ı ağzından kaçırıyor. Gazeteci onun hakkında şöyle yazıyor: “Sesinde şifreli bir sinyal var” ve oy bile vermiyor ama şöyle yazıyor: “Az sürüyor”. Genç şarkıcı, editörün “küçük amaç” ve bir karşılaştırma için onunla telefonda konuşmak istiyor.

Çetele – Wax’a bir oy bile değil, yalnızca olumsuz bir görüş: “az sürer“. Şimdiden gözyaşlarına neden olan gazeteci Cristiana Mariani harun olumsuz bir yargı için, bu kez sözleriyle Balmumu’nun tepkisine neden olur. “Onu “Üzgünüm Maria hakkında konuşuyorum”da dinlemek, cep telefonunun kapsama alanı düşük olan biriyle telefonda konuşmak gibidir.. Sadece onun durumunda bu %100 otomatik ayardır. Maria De Filippi’ye ithaf etme fikri hoş ve şefkatli, gülümsüyor ve komik” diye yazıyor gazeteci ve ardından yayınlanmamış ikinci yargıya geçiyor. “Anten fişini hareket ettirmeye çalışacağım, ancak rahatsız edici sinyale sahip olan tam olarak onun sesidir.. Tiziano Ferro’nun sahip olmadığı bir la Giamburrasca telaşıyla doldursa da ‘Raffaella è mia’da biraz daha iyi. Ama şüphesiz ilk parçadan daha keyifli”, diye bitiriyor Mariani.

Balmumu reaksiyonu – “Git Cristiana Mariani’ye dondurma al, ben sana alırım“. Böylece “Amici 22″nin şarkıcısı gazetecinin sözlerini okuduktan sonra.”Objektif Hristiyan değilsin, objektif değilsin“, diye devam ediyor Wax, daha sonra “Bunları yazmak için beşinci sınıfa giden bir gazeteci de olabilirim” diye devam ediyor. Şarkıcı, kendisini eleştiren gazetecilere atıfta bulunarak, Mariani’yi bir karşılaştırma yapmak için aradım “İki haftadan fazla bir süredir yarış kaybetmedim, ancak yine de beni küçümsemek zorundalar” diyor.

Gazeteci ile çatışma – Ertesi gün Wax, Cristiana Mariani ile temasa geçer. Genç adam ona inandığını açıklıyor “çok saldırgan“Sözlerini, bu nedenle tartışmadan kabul edemiyor.”Amici’den sabahtan akşama kadar müzik yapan ve şarkı söyleyen bir çocuk hakkında yorum yapmak bana pek doğru gelmiyor. Bunları senden duyduğuma üzüldüm“. Muhabir, karşılaştırmadan çok memnun olduğunu ve Wax’in talebini “büyük olgunluk“. Cristiana Mariani, karnelerin asla sanatçıların becerilerini veya yeteneklerini sorgulama amacı taşımadığını açıklıyor.”ben sadece fikrimi söylüyorum – gazetecinin altını çiziyor – lütfen bunu sadece bir görüş olarak kabul edin, gazetecilik dünyasının veya dergimin reddi olarak değil. O performansları beğenmedim ama bu senden hoşlanmadığım anlamına gelmez“.

Mariani daha sonra genç şarkıcıya bir tavsiye vermeye çalışır: “Böyle tepki vermen, senin gerçekten bir sanatçı olduğunu anlamamı sağlıyor.kendinizi karşılaştırır ve kötü tepki verirsiniz. Aceleci varlığın, mizacın, arkadaşlardan sonra bile devam ediyor. Napoli’de söylendiği gibi kazzimmayı her zaman yanında tut”, diye bitiriyor genç adama ilk konserinde bulunacağına söz veren gazeteci. O noktada Wax çok daha rahatlamış, karşılaştırmadan memnun ve hatta belki de yenilerini almaya hazır görünüyor. eleştiriler: “Her neyse, benim hakkımda ne istersen onu yazmaya devam et.“, gazeteciyi selamlamadan önce şarkıcıyı ilan eder.