Alvaro Vitali, Lino Banfi ve Edwige Fenech’e döndü

celikci

New member
kimseyle aram yokİkisini de çok seviyorum uzun yıllar benimle çalıştılar”, konuğu “Öğleden Sonra BeşAlvaro Vitali adresler Lino Banfi orada Edwige Fenech ve “” ifadesinden sonra pozisyonunu netleştirir.unutulmuş olmak” geçmişte birlikte çalıştığı aktör ve yapımcıdan. Vitali, yalnızca kendisine neden Banfi ve Fenech ile öğle yemeği yemediğini soran bir gazetecinin sorusunu yanıtladığını açıklıyor. “Beni neden davet etmediklerini bilmiyorum, tabii ki davet etseler güzel olurdu. Üçlü olarak reform yapacaktıVitali bildirdi.

Yıllardır Pierino’nun çizgi roman rolünü canlandıran oyuncu, iki meslektaşıyla yıllardır görüşüp görüşmemelerine rağmen aralarının iyi olduğunu anlatıyor. “problemim yok“, Vitali daha sonra kimin ne olduğu hakkında şaka yaptığını ve döndüğünü yineliyor. Barbara d’Urso “Lino, Fenech’i öğle yemeğine çıkardığına göre, ben de seni götürmek istiyorum” diyor.

Tartışmaya giriyor Vladimir Luxuriaoturma odasında da misafir Kanal 5İtalyan yönetmenlere bir çağrı başlatan. “Alvaro, Lino Banfi ve Edwige Fenech’i azarlamak yerine yönetmenlere başvur – diyor köşe yazarı – ayrıca seni dramatik bir rolde görmek isterim. İtiraz edeceğim – diyor – Bir yönetmenden Alvaro’yu Pierino’nunkinden tamamen farklı bir rol, hatta dramatik bir rol için tutmasını istiyorum çünkü sinema aynı zamanda cüretkarlık demektir.“, diye bitiriyor.