Alessandro Cecchi Paone ve Simone: “Yazdan sonra evlendiler”

celikci

New member
23 Haziran 2023 12:12

Çift, ünlülerin adasına katıldıktan sonra yeni projelerini anlatıyor.

“Medeni birliktelikler konusunda anlaşıyoruz ama ikimiz evlenmekten vazgeçmeyeceğiz – Cecchi Paone ‘Settimanale Mio’ diyor – Ne zaman evleneceğiz? Yazı bekleyelim, tam olarak yer konusunda henüz karar vermedik. Evlilik için Marches’ta akrabaları var ve referans noktam Positano. Eşitlikçi düğünün yeri için bunun yerine arkadaşlarımız Amerika’da, Miami’de veya New York’ta yapmamızı istediler. Çoğu hakkında, eski karım, bizi İspanya’da istiyor. Orada evlenirsek sağdıcımız olacak. Melissa’yı evlat edinmek istersem? Bu yüzden yurtdışında evleneceğiz”.

“Öğleden Sonra 5” ile ilgili ifadeler

“Bir yılı aşkın süredir birlikteyiz ve Melis zaten bana amca diyor. 2022’nin başında bir araya geldik. Ufaklığı sahiplenip ona sahip çıkmak istiyorum. Bunun olması için sahip olmanız gerekiyor. Evli ve burada İtalya’da, bildiğiniz gibi, bu mümkün değil.Hepsi erkek ve kadın olmadığımız için.Düğün hakkında zaten konuştuk.Teklifi kim yaptı?Kabul ediyorum bendim.Ülkemi seviyorum ama Alessandro Cecchi Paone, evlenmek için yurt dışına gideceğiz. İtalya’da sivil bir birliktelik çocuğu evlat edinebilmek için yeterli değil. Hala annesini görüyor, ayda yaklaşık üç kez. Hepimiz iyiyiz ve biz Ayrıca Simone sayesinde küçük bir kıza sevgi verebileceğimi keşfettim.”

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

İlgili