“Aile otelinden men edildi”

celikci

New member
otelin yanıtı

Eski gieffina, tatil yerinin halkla ilişkiler sorumlusundan alınan e-postayı gösteriyor: “Sevgili Guendalina, en son yayınların ve Sırtlanlarla olan güvenin ardından, karakterini portföyümüzdeki herhangi bir aile yapısıyla eşleştiremiyoruz. Onlar benim” Gerçekten üzgünüm ve umarım anlayabilirsin.”

Guendalina Tavassi öfkeli: Bir aile otelinden yasaklandı... - fotoğraf 3

instagram

Le Iene ile röportaj

Guendalina, erkek arkadaşı Federico Perna ile olan ilişkisinin bazı baharatlı ayrıntılarını ortaya koyarken, tutkulu aşk hikayelerinin onu günde dört kez bile sevişmeye yönelttiğinin altını çizdi. Söz konusu konaklama tesisinin kırmızı ışığını yakan da tam olarak bu beyandır.

Guendalina Tavassi öfkeli: Bir aile otelinden yasaklandı... - fotoğraf 2

instagram

Çok öfkeli

“Bu apaçık bir ayrımcılık” diyor Tavassi: “İğrenç, bu konuda konuşmam için hem yasaklandım hem de uyarıldım…” ve ekliyor: “Şaka gibi bir röportajdan sonra…”.

Son zamanlarda estetik cerrahi

Etkileyici, daha bir ay önce estetik ameliyat geçirdi ve ameliyatın hemen ardından bandajlar, şişmiş bir yüz ve gözlerinde yaralarla hayranlara kendini gösterdi. “Sadece basit bir blepharo”, onu çok fazla yeniden yapmakla suçlayanlara birkaç kazıdan kaçınmadan bilmesini sağladı.