“80 yaşındayım, hala 20 yaşındaki birinin enerjisine sahibim”

celikci

New member
80. yaş günü vesilesiyle, Orietta Berti yayına uzun bir parti verdi “Forehand ve Backhand” 1 Haziran Perşembe günü Rete 4’te yayınlanıyor. paul del debbio, şarkıcı kariyerinin izini sürdü ve doğum gününü kutladı: “İtalya’nın her yerinden çiçekler aldım – bağlantılı olarak dedi – Pier Silvio Berlusconi’den bile bir buket”. Ardından, programın sunucusuna kendisininkini açıkladı. gençliğin sırrı: “Nasıl benim gibi 80 oluyorsun? Benim teorim şu: Altmış yıllık tecrübem var ama yaş olarak yirmi yaşındayım” diye açıkladı şarkıcı -. Ve böylece yirmi yaşındaki birinin enerjisi çok güçlü, hayatta daha fazla sürpriz yaşamama yardımcı olacak”.

Bayram akşamına rağmen Cavriago’nun bülbülü de memleketi hakkında konuşmak istedi.Emilia Romagna“Emilia-Romagna – Berti devam etti – acı içinde olsalar bile ruhlarında biraz neşe olması ve çalışırken şarkı söyleme ihtiyacı hissediyorlar ve anılarını birlikte çöpe atıyorlar. Çamurla. Orada çok arkadaşım var çünkü küçüklüğümden beri hep oraya tatile giderdim ve onlar da çalışkan, dürüst, samimi insanlar. Onları sevmekten kendinizi alamıyorsunuz.”