Proje - MEB Online Sınav YapısıProje - MEB Online Sınav Yapısı

MEB izinli online sınav altyapılarından 4 adet farklı firmalarla çalışılmıştır. Online sınav sınıf ve seviyelere göre değişkenlik, testler ve kazanım baz alınan yapılar.

Öğrenci önce kayıt olur ve düzeyine göre sınıf seçer. Sistemde bulunan binlerce soru arasında random seçim yapılır ve sınıf düzeyine göre sınavı oluşur ve zaman daha önceden ayarlanır. sınavına başlar. test yapısı ve soru tipleri değişkendir. Tümü sistem admini tarafında yönetilir. sınav bitince sonuçları çıkar. Sistem admini en son tüm öğrencilerin sıralamalarını il ilçe sınıf düzeylerinde gözlemler. SMS atabilir.

Online sınav sistemi kurumunuzda ya da firmanızda istekleriniz doğrultusunda size özel çözümlerle sınav yapmanıza ve değerlendirmenize olanak sağlar.

 

Proje - Uzaktan Eğitim Ve Sertifikasyon

Kariyer online, gifajans, özet eğitim, bigem gibi bir çok kurumu barındıran firmanın Uzaktan eğitim ve sertifikasyon öğrenci takip alt yapısı.

← Devamını Oku

Proje - Eğitim Kurumu Sistemi - kursprogramim.com

Türkiye`nin en gelişmiş özel okul, kurs yazılım takip programı. 1.000 den fazla ekrana sahip onlarca modülüyle eğitim kurumlarının ihitiyaçlarını t...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar