Proje - Hukuk Bürosu Takip YazılımıProje - Hukuk Bürosu Takip Yazılımı

Hukuk bürolarına özel yazılım, kasa takibi, firma, cari, yetkili ödeme ön muhasebesi, görev atama, dava takibi, duruşma takibi, belge yönetimi, geçmiş dava sonuçları örneklerinin toplanması.

Avukatlık bürosu yazılımları yakın zamanda ihtiyaç haline gelmeye başladı. Mahkemelerin bölünmesi de bu konuya ağırlık göstermesine neden oldu. Türkiye çapında barolara kayıtlı 20.000 den fazla ofis sadece Ankara'da 6.000 den fazla büro bulunmaktadır. Duruşmalar, dava işleri, notlar, takvimler, avans ve harcamalar, karar süreçleri, dilekçe takipleri, dosyalama belge yönetimi ve çok daha fazlası web tabanlı olarak dilediğiniz yerden ulaşabileceğiniz şekilde oluşturulmaktadır.

 

Demo Talebinde bulunuz. https://hukuk.mavzer.net

Avukatlık Bürolarına Özel Dava Takip Yazılımı

Mahkemelerin bölünmesiyle artan duruşma takip sorunun çözümü artık çok kolay. Bu projemizle dilediğiniz yerden tün duruşmalarınızı takip edeceksiniz. Görev atayacaksınız, müvekkilerin hesaplarını avansalarını masraflarını kalem kalem tek seferde çıkarabileceksiniz.

 

Dava Takip Yazılımı

Dava oluşturulur. Sonrasında Referans no, dosya no, konusu gibi temel bilgiler kolaylıkla girilir. Sonrasında dava ile ilgili notlar, taraf listesi, duruşma takibi ve girişi, masraf listesi, ödeme listesi, görev tanımlama, döküman yönetimi mevcuttur. Bunlarla beraber müvekkil profili avukat profili gibi profil yapılarıyla tek ekranda müvekkile ait tüm bilgilerine davalarına ödemelerine ulaşılır.

 

Modüllerden bazıları

- Avukat Takip : avukatınız ya da diğer avukatların girdiği daha önceki tüm davalrın takibi,

- Dava Takip : Davaya ait tüm detayları takip etmenizi sağlar.

- Duruşma Takip : Duruşmalarınızla ilgili tüm detayları barındırır. 

- Takvim : Tüm işlemlerinizi tek takvimde kontrol edebilirisiniz.

- Kasa Takip : Dava gelen gelirler, gider kalemleri ve ara ödemelere dahil tüm işlemlerinizi müvekkil ve davalar arası toplu işlemler yapmanızı sağlar.

 

Diğer gelişmiş modüller için demo talep ediniz.

Proje - Restoran Bar Takip Sistemi

Restoran Bar Takip Sistemi, masa takibi, muhasebe, stok, reçeteler ve çok daha fazlası

← Devamını Oku

Proje - Android Gizli Takip

Android cihazlarda kullanılan servicelerle istenilen kullanıcın sistem uygulaması gibi kurulup arka planda çalışıp kullanıcıya belli etmeyen, sonra...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar