Ne İş Yapıyoruz?Ne İş Yapıyoruz?

Firmanıza ait yazılımsal her türlü desteği ve danışmanlığı yapıyoruz. Websitelerinizden SEO ya özel web tabanlı yazılımlardan masaüstü yazılımlara, cep telefonu uygulamalarından grafik işlerinize tek yerden tüm işlerinizi çözüyoruz. Siz sadece sorununuzu anlatın gerisini profesyonellere bırakın.

 

Neden fiyatlarımız diğer firmalardan uygun?

Firmamızda az kod yazıp çok iş yapılamaktadır. İşlerimizi kolaylaştırıcak kendi yazdığımız araçları kullanmaktayız. Bu da bize herkesten hızlı iş yapabilme kabiliyeti vermekte biz de bu durumu fiyatlarımıza yansıtmaktayız.

Destek süremiz ne kadar?

Her projemiz için en az 1 yıl ücretsiz teknik destek vermekteyiz. Büyük projelerde bu süre 2 seneye çıkmaktadır. Sonraki senelerde ise proje bedelinin %5 i kadar bedelle tutarla teknik desteğimize devam etmekteyiz.

500 TL ye siteyi nasıl yaparsınız?

Ortak hosting ve kendi geliştirdiğimiz kullanımı çok kolay olan CMS arayüzlerimiz ile grafiksiz ve metinsiz haliyle hali hazırda 1 yıl domain ve hosting bedeli ile 500 TL den başlayan websitesi yapıyoruz. Diğer istekleriniz için ücretlendirme eklenmekte.

Neden 10 Arayüzlü bir projeye istenen teklif 25.000 TL oldu?

Eğer yaptırmak istediğiniz yazılım işlemleri ve algoritmik olarak her arayüz çok fazla işlemden ve algoritmadan oluşuyorsa bunun zaman - emek oranı arttıkça fiyatlarda belirgin farklılıklar görünmektedir. Aynı arayüz sayısına başka bir proje için teklif 5.000 TL olması bile muhtemeldir.

Özel Yazılım Neden Bu Kadar Önemli?

Eğer büyümek istiyorsanız ve bunu yaparken de kontrolü kaçırmamak istiyorsanız bir yerden sonra paket (hazır) yazılımlar işinizi sekteye uğratacaktır. Bu anda karşınıza özel yazılım ihtiyacı doğacak ve sadece sizin isteklerinize göre şekillenecek yapılara ihtiyaç duyacaksınız.

Yazılım Danışmanlığı Neden Önemli?

Yazılım konusuna hakim olamayan firmalar ve şahıslar eş dost olayıyla yazılım yaptırmak için arayışa geçerler veya duyduğu firmalardan destek isterler bu olurken gözden kaçan sizin bilginiz yok ve sizin için çok önemli bir konu çok az bir emeğe sahip olsa da o anki durumundan dolayı teklifler dudak uçurtabilir. Fakat danışmalıkla sadece danışmanın how know undan yararlanır ve ederi belli edilir. Bu sizin aynı projesi 4 5 te bir fiyatına yaptırmanız anlamına gelir çoğu zaman. Dikkat edilmesi gereken önemli husulardan biridir.

Programlamayı ya da yazılımı nasıl analiz ediyoruz?

Öncelikle birer terziyiz. Özel Yazılım amacı sizin sorununuzu anlamaktan ve çözümü sizden daha iyi anlayıp çözmekle yürütülür. Sonra işleyişin her basamağındaki her çalışanla konuşulur. Ve kendi tecrübeleri anlaşılır. Patron ister ama asıl olay çalışanların kullanımı ve arayüzlerin anlaşılırlığıdır. Her proje geçişi sürecinde yüzlerce revizeye uğrar konuşulan ile uygulanan aynı olmaz. İşleyişe göre her istenilen tekrar tekrar anlaşılır ve en son daha efektif bir yöntem de sunulur. Sunulan yöntem her zaman sizin isteyeceğinizin ötesinde olacaktır. Her basamak oturduktan yazılım kaba kısmı testlere başlar. Revizeler devam eder ta ki herkesin işi anlaşlır ve basitliğe ulaşana kadar. 

Hangi Dilleri Kullanıyoruz?

İsteklerinize göre faklılık göstermektedir. Eğer lokal sadece firma içi kullanılacaksa WinForms uygulamaları C# ile fakat aynı zamanda dışarıya açık da birşeyler yapalım dersek WebForms, ASP.NET, ASP.NET Core, ya aslında mobille de işimiz varsa Android Studio ile Java ya da React Native ile mobillere yazıyoruz. MySQLMSSQL kullansak da her firmanın isteklerine göre NoSQL,Oracle gibi database farklılık gösterebilir ya da kullanılmadan bile proje geliştirilebilir. Webservice bir çok konuda yardımımıza koşmaktadır. Bu da daha önce geliştirilen projeyi devralıp devam etmemizde yardımcı olmakta.

Proje - Online Gazete

Online gazete, makale girişleri, kategoriler, son dakika, duyurular, Google bot anlık çağırmalar ile online gazete sitesi

← Devamını Oku

Proje - Akıllı Tahta (Smart Book)

Yayın firmalarına özel uzaktan güncellenebilen masaüstü akıllı tahta uygulaması.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar