“Erkekler ve Kadınlar”, Maria De Filippi Pierpaolo'yu savunuyor

celikci

New member
Ida ve talihsiz taht

İLE “Erkekler ve kadınlar“tahtı Ida Platano Tronista ve onun talipleri için giderek daha nahoş bir hal alıyor. Kaldırılmasına yol açacak bir başka raporun ardından Mario Cusitore, Pierpaolo diğer talip ise fazla tepki vermeden durup izliyor. Adamın cesareti kırılmış görünüyor, ona göre Ida Mario'ya aşık ve bu nedenle tronistaya kaydın sonunda programdan ayrılacağını duyuruyor. “Eğer Ida beni istiyorsa gelip beni evimden almalı.“, diyor artık durumdan bıkmış olan Pierpaolo.

Gianni Sperti'nin saldırısı

Bir yanda Tronista şövalyeden birlikte bir dışsallık yapmasını isterse diğer yanda Gianni Sperti Pierpaolo'ya onu doğru tepkiyi vermemekle suçlayarak saldırır. “Tavrın çocukça“, diye düşünüyor yorumcu, stüdyoda Mario ile Ida arasında yaşananlardan sonra şövalyeden farklı bir tepki beklediğini düşünüyor.

Savunmayı Maria De Filippi üstleniyor

Savunmasını üstlenen kişi Pierpaolo'dur Maria De Filippi flört şovunun kahramanları hakkındaki yargılarını ifade etmek için nadiren müdahale eden Kanal 5. Ev sahibesi özellikle Pierpaolo'nun doğasını ve işleri yapma biçimini vurgulayan olağan bir davranışını anlatan bir anekdot anlatıyor. “Dans ettikten sonra kameraların karşısına çıkmamak için yanından geçiyor. Bu kimsenin yapmadığı bir şey. Çalışanları rahatsız etmemek için bunu yapıyor. O çok özeldir. Böyle bir durumda kameralardan, mikrofondan rahatsız olabilir. Bunun bir eğitim ve tevazu meselesi olduğunu düşünüyorum”, diye bitiriyor Maria De Filippi